Kamerki, sex pokazy

 

 

Aktualizacja: Od kilku miesięcy nie ma już wygranej dziennej ani rankingu z nagrodami. Dalej za to obecne są prywatne transmisje gdzie można samemu ustalić cenę. Również żetony za pokazy dalej występują. Jest również możliwość przesyłać wiadomości co upodabnia serwis do portalu społecznościowego. Aby można było przesyłać prezenty trzeba mieć żetony i je wysłać interesującemu nas użytkownikowi.

Największy serwis z kamerkami w Polsce. Codziennie wiele ciekawych i rożnych pokazów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie do wygrania 200zł do godziny 24.00. Poza jednorazowa nagroda

Zagraniczny serwis z kamerkami. Wiele ciekawych pokazów i codziennie do wygrania napiwki. W tym momencie dużo ciekawszy niż nawet cam4, który zatrzymał się w rozwoju. Chaturbate jest cały czas rozwijany i w tym momencie jest to chyba największa strona tego typu w internecie. Codziennie dostępne sa swietne pokazy dla wymagajacego widza.
Aktualizacja: od kilku miesięcy serwis przechodzi gruntowną przemianę. Nowa wersja podobno bezpieczniejsza, nowocześniejsza i szybsza jest już na ukończeniu i lada dzień zostanie wprowadzona.

Największy serwis erotyczny w Polsce. Niedawno uruchomił serwis z kamerkami. Ogromna liczba zarejestrowanych użytkowników. Codziennie do wygrania 12zł co godzinę za minimum 200 osób oglądających nasze pokazy. Dodatkowo spore napiwki za pokazy zwykłe i prywatne.

Aktualizacja: niestety ale serwis podobnie jak wiele innych upadł. Po wejściu na stronę nie ma nic.

Trzeci co do wielkości serwis z kamerkami wywodzący się z portalu sex.pl. Codziennie oprócz żetonów do wygrania 200zł( 5 pierwszych miejsc). Możliwość płatności przez dotypay z każdego konta w Polsce jak również z paysafe w PLN i Euro. Dostępna też możliwość płatności z zagranicy przy pomocy kart płatniczych i kredytowych z euro. Ostatnim typem zasilania konta jest zwykły przelew sms.

Aktualizacja: serwis dostał gruntowną przemianę i wygląda bardzo dobrze. Ogromna liczba użytkowników pokazujących jak i oglądających.

Największy serwis z kamerkami na świecie jednak ostatnio trochę przygasł w cieniu swoich konkurentów. Codziennie masa ludzi odwiedza stronę w celu nadawania i oglądania. Dużo nagród i żetonów do wygrania.

Nowy serwis, który dopiero pozyskuje widzów. Niestety liczba widzów się nie zwiększa co powoduje, ze ten ciekawy serwis idzie w zapomnienie i prawdopodobnie prędzej czy później upadnie. Chyba, że znajdzie się inwestor który przyciąganie potencjalnych widzów. Codziennie do wygrania 200zł.
 

Druga co do wielkości strona o tematyce pokazów. Codziennie do wygrania nagrody za 3 pierwsze miejsca(100zł, 50zł i 25zł). Dodatkowo do wygrania napiwki. Na stronie również sa inne ciekawe materiały takie jak filmy i zdjęcia.

Aktualizacja: W tym momencie serwis jest rozbudowywany, zawiera już inne materiały takie jak filmiki i zdjęcia. Dodane zostały też filmy prywatne do odblokowania przez żetony. Również inne filmy erotyczne dostały dodane.

Serwis, który niedawno pojawił się w sieci. Nie ma dużo użytkowników. Codziennie do wygrania 350zł

Nowa strona na której już można zobaczyć ciekawe pokazy. Jak będzie dalej to z czasem zobaczymy. Po wielu miesiacach w sieci strona jest prawie wymarła. Posiada wiele możliwości zakupu żetonów bo od zwykłego przelewu, yetipay, przelew zagraniczny i płatności sms.
Nowa strona z niewielka ilościa użytkowników, jednak cały czas w sieci. Wiele sposobów płatności za żetony i cekawa grafika pozwalaja mieć optymistyczne nastawienie do przyszłości. Wszystko zależy od dalszej drogi i promocji strony www.
Bardzo ciekawy portal jednak z tymi samymi problemami co reszta stron czyli mała liczba widzów i słabe pokazy. Bardzo dużo form płatności za żetony.
Serwis jest dalej wspierany jednak bez dużej ilości użytkowników pewnie upadnie. Grafika jest prosta jednak bardzo ładna więc miejmy nadzieje, że dalej będzie rozwijany i w końcu będzie napływ nowych widzów.
Strona od dawna w sieci jednak bez wzrostów., Kiedyś wystawiona była na sprzedaż jednak albo ktoś się rozmyślił albo została w tych samych rękach. Grafika bardzo prosta więc nie zachęca.
Aktualizacja: Serwis w tym momencie już nie istnieje.

Ciekawa strona, od niedawna w sieci. Na ten moment za dużo nie da się powiedzieć ale może to się zmienić z czasem.

Aktualizacja: Serwis w tym momencie już nie istnieje.

Najnowsza strona, która jeszcze nie wystartowała. Grafika nie jest za ładna ale może uda się wygrać z konkurencja.

Aktualizacja: Strona w tym momencie nie istnieje.

Strona niedawno została odnowiona i wygląda bardzo dobrze. Już są jakieś ciekawe pokazy tylko jeszcze brakuje większej widowni.

Aktualizacja: Serwis już nie istnieje.

Nowa strona z niewielką liczbą nadających i oglądających.

Aktualizacja: Portal został wyłaczony.
Aktualizacja: Portal już nie działa.
Aktualizacja: Strona już nie istnieje.
Aktualizacja: Strona już nie istnieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *