Jakie są możliwości zarobku na sex kamerkach?

Internetowe sex kamerki zyskały obecnie taką popularność, że nikogo nie dziwi już pokazywanie swojego ciała za pieniądze lub jak kto woli żetony. A form otrzymywania napiwków jest masa dlatego postaram się przedstawić te najpopularniejsze.

W polsce liczy się tylko Showup i Zbiornik, więc jak ktoś chce zarabiać to tam trzeba założyć konta. Zdecydowanie największy jest showup, który zbiera tysiące oglądających czyli potencjalnych naszych sponsorów.
Proces zarabiania jest złożony i można go podzielić na kilka grup:

  • pokazywanie swojego ciała pod określony cel, gdzie widzowie składają się na jakiś konkretny pokaz( np. wypięcie tyłka, pokazanie biustu itd). Cel główny można też rozbić na pod cele czyli np. za konkretną ilość żetonów pokażemy stopy itd. Chyba jest to najlepsza forma dla początkujących ponieważ zbieramy widownie a następnie z czasem możemy kombinować tak żeby zarabiać więcej.
  • pokazy prywatne czyli jak sama nazwa wskazuje mamy możliwość ustawienia konkretnych pokazów dla chętnych sam na sam. Takich wariantów może być kilkanaście zawierających rożne ceny. W tym przypadku tylko ten co przelewa żetony widzi sam na sam co zakupił. Możliwa też interakcja widza z kobietą która robi pokaz. Dla kobiet bardzo fajny zarobek jednak trzeba wziąć pod uwagę, że wtedy tylko jedna osoba nas ogląda za konkretne pieniądze stąd też tracimy możliwość wielu napiwków.
  • pokazy grupowe – najnowszy trend, który stał się bardzo popularny czyli kobiety najczęściej z partnerami robią pokazy na które zapraszają określoną liczbę widzów. Widz aby się dostać na taki pokaz musi zapłacić bilet wstępu gdzie następnie po uzbieraniu odpowiedniej liczy zaczyna się pokaz i dostajemy powiadomienie.
  • zagraniczne strony przygotowały też inne formy zarobków czyli tak zwany opłacony dostęp do treści. Zakładamy konto gdzie możemy umieścić wideo lub np zdjęcia i jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć materiał to musi zapłacić odpowiednią kwotę. Tak działa ostatnio wiele wielkich firm z tej branży bo jest to duży zastrzyk gotówki.

Jak sami widzicie możliwości zarabiania jest sporo a dodatkowo dochodzą rożne platformy polskie i zagraniczne, więc jeżeli masz +18 lat, zadbane ciało lub ciekawy pomysł to może ty zostaniesz gwiazdą sex kamerek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *