Słownik

Sex analny – forma sexu polegająca na stymulacji odbytu partnera poprzez pieszczoty, zabawki lub penisa. Dotyczy par heteroseksualnych i homoseksualnych. Jest to coraz bardziej popularna forma sexu powodująca ciekawe doznania ponieważ odbyt jest silnie ukrwiony. U mężczyzn w okolicy znajduje się również prostata, która jest stymulowana.

Sex oralny  – inaczej miłość francuska. Polega na pieszczeniu narządów płciowych( również innych erogennych) męskich i żeńskich przy pomocy ust i języka. Seks oralny występuje we wszystkich orientacjach seksualnych.

Żetony – waluta obsługiwana przez większość sex kamerek. Prawdziwe pieniądze przelewane są do firmy, która je zamienia na wirtualną walutę. Wymieniając je później otrzymujemy pieniądze dlatego kupujący i sprzedający mogą zarabiać i wydawać. Każdy żeton ma określoną wartość dlatego wiadomo, kto ile zarobi a firma pośrednicząca i obsługująca transmisje pobiera prowizję za zakup. Za tą prowizję opłacone są serwery i cała obsługa zapewniająca wygodne oglądanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *