Archiwa

Rafatus i HornyKitty na sex kamerkach

Od kilku dni można zaobserwować, że kiedyś popularny Youtuber znowu wrócił na Showup z nową koleżanką która też jest znana dla wielu podglądaczy. Na znanych serwisach porno można znaleźć ich nagrania jak wyglądają PRIV gdzie dochodzi do stosunku między nimi.

Na wielu popularnych serwisach zaczęto wymieniać się linkami i komentować zachowanie po czasie kiedy chciał wrócić do normalnego życia. Jak widać nie wyszło i najlepiej wychodzi Rafałowi występowanie ze swoimi partnerkami. Pierwsza była Marlena, z którą po jakimś czasie się rozstał. Następna była Agnes z która było podobnie i na tą chwile jest HornyKitty.

Prawdopodobnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze bo SU to bardzo popularna platforma do zarabiania dużych pieniędzy a połączenie 2 znanych osób dodatkowo napędza „popularność” i ilość żetonów.

Zobaczymy jak ten związek długo przetrwa i na ile to tylko gra i forma zarabiania pieniędzy a na ile faktyczny związek. Zobaczymy.

Słownik

Sex analny – forma sexu polegająca na stymulacji odbytu partnera poprzez pieszczoty, zabawki lub penisa. Dotyczy par heteroseksualnych i homoseksualnych. Jest to coraz bardziej popularna forma sexu powodująca ciekawe doznania ponieważ odbyt jest silnie ukrwiony. U mężczyzn w okolicy znajduje się również prostata, która jest stymulowana.

Sex oralny  – inaczej miłość francuska. Polega na pieszczeniu narządów płciowych( również innych erogennych) męskich i żeńskich przy pomocy ust i języka. Seks oralny występuje we wszystkich orientacjach seksualnych.

Żetony – waluta obsługiwana przez większość sex kamerek. Prawdziwe pieniądze przelewane są do firmy, która je zamienia na wirtualną walutę. Wymieniając je później otrzymujemy pieniądze dlatego kupujący i sprzedający mogą zarabiać i wydawać. Każdy żeton ma określoną wartość dlatego wiadomo, kto ile zarobi a firma pośrednicząca i obsługująca transmisje pobiera prowizję za zakup. Za tą prowizję opłacone są serwery i cała obsługa zapewniająca wygodne oglądanie.